DİJİTAL PAZARLAMA SOHBETLERİ NEDİR?

Herkesin içinde ve dilinde aynı soru var: Nasıl bir gelecek bekliyor bizi? Teknolojinin hızlı gelişimi ve dijitalleşme iş hayatımızı, davranışlarımızı, çalışma şeklimizi ve yaşam tarzımızı nasıl şekillendirecek?

Bu sorulara hep birlikte yanıt bulmak, dijitalleşirken doğru adımlarla ilerlemek, mevcut tüm adımları faydaya dönüştürmek adına ayda bir kerecik de olsa bir araya gelmemizin hepimiz için çok keyifli olacağını düşündük ve bu sohbet dizisine başlamaya karar verdik.

Her ay dijitalleşme ile ilgili bir konuyu işin uzmanlarıyla tartışacağımız, son gelişmeleri dinleyeceğimiz, deneyimlerimizi paylaşacağımız ve tecrübelerimizi aktaracağımız bu sohbet dizisinde; katılım sağlayanların yeni insanlarla tanışmasını, birbirleriyle sohbet etmesini ve bilgi paylaşımında bulunmasını arzuluyoruz.

İsteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım, öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım.

Eğer siz de bizimle aynı hisleri taşıyorsanız, samimi bir paylaşım ortamı ve kariyerinize olumlu yansıyacak arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız, siz de bize katılın ve bu güzel topluluğun bir parçası olun.

KAYIT OLUN