BİZ KİMİZ

COŞKUN YEŞİLBAŞ Diverseffect Dijital Reklam Ajansı Başkanı

2003 yılında sektöre Prosesgrup’un yönetici ortağı olarak giriş yapıp Diverseffet Dijital Reklam Ajansı’nı 2011 yılında kurdu. 2011 yılından bu yana Diverseffect Dijital Reklam Ajansı’nın kurucu ajans başkanı olarak görevime devam etmektedir. Bahçeşehir, Sakarya, Haliç Üniversitesi gibi eğitim kurumlarında Dijital Pazarlama alanında eğitimler vermekle birlikte birçok sivil toplum kuruluşu ve sektörel etkinliklerde konuşmacı olarak deneyimlerimi paylaşmaktadır. Ayrıca sektöründe belirli büyüklüğe ulaşmış birçok markanın genel müdürü, pazarlama ve üst düzey pozisyonlarda çalışan yöneticilerilerine dijital pazarlama danışmanlığıda yapmaktadır.

Dünya çapında 42 ülkede faaliyet gösteren IAB Türkiye’nin üyeleri arasında olup yeni Yeni Trendler ve Eğitim gruplarıyla birlikte sektörün yenilikleri ve gelişimi konusunda çalışmalar gerçekleştirmektedir . Sahip olduğu reklam ajansı; digital mecralarda strateji geliştirme, reklam satın alma ve planlama, web sitesi yazılım ve tasarım çalışmaları, sosyal medya yönetimi ve diğer tüm digital pazarlama konularında hizmet vermektedir. Garanti Leasing, Sabancı Holding, Memorial, Reis Gıda, Tepe İnşaat, Atlas Global, QNB Finans Bank,NG Kütahya Porselen ve Seramik, Kuveyt Türk, TGS, Altınbaş gibi güçlü markalara hizmet sunmaktadır.

MURAT ERDÖR Dijital Dönüşüm Danışmanı

Lise eğitimini TED Ankara Kolejinde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1999 yılında mezun olan Murat Erdör, Bahçeşehir Üniversitesi’nde “Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi” üzerine master yaptı. Finans, hizmet ve enerji sektörlerinde yerli ve yabancı birçok şirkette çalıştıktan sonra uzun süre dijital pazarlama ve otomasyon konusunda dünyanın sayılı markalarından birisi olan Emarsys’de Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini yürüttü. Emarsys’deki başarılarının ardından Türkiye’nin liderpazarlama platformu Euromessage Türkiye Genel Müdürü olarak çalışan Erdör, 20 senelik kurumsal hayata ara verip kendi firmasını kurdu. Kariyerine dijital dönüşüm danışmanı olarak devam eden Erdör aynı zamanda firmalara eğitimler vermekte, etkinlikler yapmakta ve girişimcilere mentorluk hizmeti vermektedir.

KAYIT OLUN